Quantcast

Jepet me qera dyqan 125m2 tek Don Bosko 50000 leke, Qera

€ 410,00
 • 1
Reference Number
RF176382
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Don Bosko
Contact
0693421881
Additional information
Title
Jepet me qera dyqan 125m2 tek Don Bosko 50000 leke
Property Type
Dyqan
Prona ne
Qera
Rent time frame
Month
Tipi
1+1
Lot Size
125 m
Lot Size
125 m
Condition
Bosh pa mobiluar
Toilets
1
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Elevator
No
Description
Jepet me qera dyqan 125m2 tek Don Bosko 50000 leke! Dyqani ndodhet ne zonen e Don Bosko dhe ka nje hapesire te shfrytezueshme prej 125m2. Eshte i favorshem per cdo lloj biznesi te tipit zyre, butik rrobash, dyqan lulesh etj. Per nje vizite ne prone telefononi Eriksen
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 94 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Don Bosko, Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind