Quantcast

Jepet me qera dyqan 45m2 tek Vasil Shanto 205euro!, Qera

€ 205,00
 • 1
Reference Number
RF732879
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Rr. Preng Bibe Doda
Contact
0684808680
Additional information
Title
Jepet me qera dyqan 45m2 tek Vasil Shanto 205euro!
Property Type
Dyqan
Prona ne
Qera
Rent time frame
Month
Çmimi m/2
€ 205,00
Lot Size
45 m
Lot Size
45 m
Condition
Bosh pa mobiluar
Toilets
1
Garage
No
Plan
1
Rikonstruktuar
Yes
Elevator
No
Description
Jepet me qera dyqan 45m2 tek Vasil Shanto 205 euro! Dyqani ndodhet ne zonen e Vasil Shantos dhe ka nje hapesire te shfrytezueshme prej 45m2. Eshte i favorshem per cdo lloj biznesi te tipit zyre, butik rrobash, dyqan lulesh etj. Per nje vizite ne prone telefononi Klevisin +355684808680
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 212 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rr. Preng Bibe Doda, Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind