Quantcast

Prane ETC ,Ambjent 3+1 me Qira per Zyre, Qera

€ 500,00
 • 1
Reference Number
RF180453
Location
State
Albania
Address
Fatmir Haxhiu
Contact
0674032997
Additional information
Title
Prane ETC ,Ambjent 3+1 me Qira per Zyre
Property Type
Zyra
Prona ne
Qera
Rent time frame
Month
Tipi
3+1
Lot Size
61 m
Lot Size
61 m
Condition
Bosh pa mobiluar
Comment for the price
I Diskutueshëm
Toilets
1
Garage
No
Plan
2
Rikonstruktuar
Yes
Elevator
Yes
Description
Prane ETC ,jepet me qira apartament 3+1 i pershtatshem per zyre . Ambjenti eshte i organizuar ne 4 dhoma qe jane te mobiluara dhe funksionojn si zyra , 2 ballkone dhe 1 tualet .Ndodhet buze rruge dhe disa prej faktoreve kyc te ketij ambjenti jane : Lokacioni ,ndodhet 1 minut nga 7 Xhuxhat , 1 minut nga Piramida dhe fare prane institucioneve me te rendesishme . Ambjenti ka mundesi brandimi ,cka mundeson vizibilitet nga rruga kryesore dhe akses me te shpjete per klientet . Element tjeter i rendesishem eshte qe ambjenti jepet i mobiluar ,ku cdo dhome ka tavolinen e vete te punes te kompletuara me karrike dhe raftet perkatese . Cdo dhome ka kondicioner si dhe jane te arreduara me fines , shtuar ketu dhe pikturat origjinale te vendosura ne mure . Ambjenti eshte i pershtatshem per zyre avokatie ,konsulenc financiare etj
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 286 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Fatmir Haxhiu, Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind