Quantcast

Qera ambient biznesi 244m2 600Euro tek Pediatria! , Qera

€ 600,00
Reference Number
RF918570
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Pediatria
Contact
0695562905
Additional information
Title
Qera ambient biznesi 244m2 600Euro tek Pediatria!
Property Type
Ambient Biznesi
Prona ne
Qera
Rent time frame
Month
Lot Size
244 m
Lot Size
244 m
Comment for the price
I Diskutueshëm
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Elevator
No
Description
Jepet me qera ambient biznesi 244m2 600Euro tek Pediatria! Ambienti ka nje hapesire prej 244m2 te konsiderushme te shperndare ne dy kate dhe eshte i organizuar me ndarje hapesirash. Kati i dyte organizohet nga nje tualet dhe tre ambiente te shfrytezueshme per zyra, gjithashtu si kati i trete. Ambientet mund te perdoren per cdo lloj biznesi, te tipit call center, klinika mjekesore, laboratore si dhe zyra konsulencash. Mund te jepen edhe te ndara vetem kati i dyte 144m2 me cmim 300 Euro! Per nje vizite ne prone Kontaktoni Tean +35569556205
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 177 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Pediatria, Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind