Quantcast

QERA Dyqan 35m2, tek Komuna e Parisit, 170 Euro!, Qera

€ 170,00
 • 1
Reference Number
RF144431
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Komuna e Parisit
Contact
0695562905
Additional information
Title
QERA Dyqan 35m2, tek Komuna e Parisit, 170 Euro!
Property Type
Apartament
Prona ne
Qera
Rent time frame
Month
Lot Size
35 m
Lot Size
35 m
Comment for the price
I Diskutueshëm
Toilets
1
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Elevator
No
Description
Jepet me Qera | Ambient biznesi 35m2, tek Komuna e Parisit, 170 Euro! Ambienti ndodhet ne rrugen Komuna e Parisit, shume prane rruges kryesore me nje siperfaqe prej 35m2 . Eshte lehtesisht i aksesueshem dhe mund te perdoret per zyra konsulence, noterie etj. Per me shume detaje kontaktoni Tean: +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 60 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Komuna e Parisit, Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind