Quantcast

Qera kapanon ne Mullet, 400m2 400 Euro! , Qera

€ 400,00
Reference Number
RF348427
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
mullet
Contact
0695562905
Additional information
Title
Qera kapanon ne Mullet, 400m2 400 Euro!
Property Type
Magazine
Prona ne
Qera
Rent time frame
Month
Lot Size
400 m
Lot Size
400 m
Comment for the price
I Diskutueshëm
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Elevator
No
Description
Jepet me qera kapanon ne Mullet, 400m2 400 Euro! Jepet me qera ambient biznesi kapanon me hapesire 400m2 .Eshte e favorshme per tu perdorur per cdo lloj biznesi , ne nje zone te aksesueshme per kapanone, magazina dhe ambiente biznesi. Ambientet ndodhen ne rruge kryesore ne Mullet, prane rruges se vjeter Tirane-Elbasan. Cmimet jane shume konkurruese ne treg per kapanone! Per me shume informacion kontaktoni Tean +355695562905
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 73 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, mullet, Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind