Quantcast

Rruga Myslym Shyr Jepet Me Qira Ambient Komercial, Qera

€ 1.500,00
 • 4
Reference Number
RF295709
Location
State
Albania
Address
Myslym Shyr
Contact
0674032997
Additional information
Title
Rruga Myslym Shyr Jepet Me Qira Ambient Komercial
Property Type
Ambient Biznesi
Prona ne
Qera
Rent time frame
Month
Lot Size
530 m
Lot Size
530 m
Condition
Bosh pa mobiluar
Comment for the price
I Diskutueshëm
Toilets
4
Garage
No
Plan
1
Rikonstruktuar
Yes
Elevator
No
Description
Prane rruges Myslym Shyr jepet ambient komercial me siperfaqe totale 430 m2. Ambienti eshte open space dhe me nje oborr shume te madhe. Ambienti eshte i pajisur me dy tualete dhe vendin e banakut. Punimet nuk jane ende totalisht te perfunduara , por kjo i jep mundesi qimararresit ta rregulloj sipas preferencave te veta. Dritaret jane shume te medha , te cilat bejn te mundur ndricimin e ambientit. Oborri eshte me siperfaqe 400 m2, e cila te jep mundesin per ta shfytezuar per aktivitetet te ndryshme.Siperfaqa e jashteme ka 2 tualete funksional. Siperfaqa eshte e pershtatshme per bare, restorante, zyra dhe aktivitete te tjera biznesi.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 282 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Myslym Shyr, Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind