Quantcast

SHTEPI NJE KATESHE PER KOPESHT

€ 800,00
Reference Number
RF206267
Location
State
Albania
Address
Rr. "Kavajes"
Contact
0694240273
Additional information
Title
SHTEPI NJE KATESHE PER KOPESHT
Property Type
Shtepi
Tipi
3+1
Lot Size
120 m
Lot Size
250 m
Condition
E Perdorur
Garage
No
Plan
1
Rikonstruktuar
Yes
Elevator
No
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Jepet me qera nje shtepi 1 kateshe e pershtatshme per kopesht. Shtepia ka oborr, 3 dhoma te medha, nje ambjent gatimi dhe nje tualet te madh qe mund te ndahet ne dy. Ndodhet ne nje zone mjaft te qete dhe te populluar ne Tirane.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4120 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr. "Kavajes") via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind