Quantcast

SUPERCMIM Zyre me qera MShyr 250 Euro!, Qera

€ 250,00
Reference Number
RF969505
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Myslym Shyr
Contact
0695562905
Additional information
Title
SUPERCMIM Zyre me qera MShyr 250 Euro!
Property Type
Zyra
Prona ne
Qera
Rent time frame
Month
Lot Size
50 m
Lot Size
50 m
Comment for the price
I Diskutueshëm
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Elevator
No
Description
Jepet me Qera | Ambient zyre 50m2, 250 euro tek Myslym Shyri! Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues ne zonen e Myslym Shyrit, dhe ka nje hapesire te oerganizuar ne dy ambiente. Punimet ajne cilesore, ambient i restauruar me parket, i pershtatshem per zyra, dhe studio konsulencash. Per me shume detaje kontaktoni Tean: +355695562905
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 170 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Myslym Shyr, Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind