Quantcast

Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 680 m²

€ 4.000,00
Reference Number
RF125693
Location
State
Albania
Address
Komuna e Parisit
Contact
355662567777
Additional information
Title
Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 2, 680 m²
Property Type
Ambient Biznesi
Lot Size
680 ft
Lot Size
680 ft
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Elevator
No
Description
Zona/Rruga : Komuna e Parisit

Per me teper detaje dhe foto, vizitoni faqen: http://eaglesestate.com/sq/property/...tirane/id-0043

Përmbledhje
Çmimi: 4 000€
Tipi kontratës: Qira
Tipi: Zyrë
Vendndodhja: Tirane
Tualete: 4
Sipërfaqja: 680m2
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 1911 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Komuna e Parisit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind