Quantcast

Vile 2 kateshe me qera per biznes

€ 1.150,00
Reference Number
RF190132
Location
State
Albania
Address
Rruga Bardhyl
Contact
0673333381
Additional information
Title
Vile 2 kateshe me qera per biznes
Property Type
Villa
Lot Size
154 m
Lot Size
274 m
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Elevator
No
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shtepia perfshin 154 m2 te banueshme te ndare ne dy kate, ku:
-kati i pare ka nje sallon ndenje, dhome gatimi me vete dhe banjo
-kati i dyte perfshin 3 dhoma gjumi dhe tualet me vaske.
Gjithashtu vila perfshin dhe 120 m2 bodrum i cili sherben si per parkim ashtu edhe per magazinim.
Shtepia mund te jepet me qera e mobiluar sic e shihni ne foto ose bosh.
Ajo mund te pershtatet lehtesisht per zyra, klinike, call center, etj.
Shtepia mund te jepet me qera dhe vetem 2 katet e banimit me nje cmim me te ulet. Cmimi: 1150 eur/muaj. Info: 06733 33381
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1348 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rruga Bardhyl) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind