Zyre me Qera tek Blloku, 145 m2, ambjent cilesor, Qera

€ 800,00 / Month
 • 2145 m
Reference Number
RF213342
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
Address
Rruga Brigada e VIII - Zyre me Qera tek Blloku
Contact
0697763141
Additional information
Title
Zyre me Qera tek Blloku, 145 m2, ambjent cilesor
Property Type
Apartament
Prona ne
Qera
Rent time frame
Month
Tipi
3+1
Lot Size
145 m
Lot Size
145 m
Condition
Bosh pa mobiluar
Comment for the price
I Diskutueshëm
Toilets
2
Garage
No
Plan
3
Rikonstruktuar
Yes
Elevator
Yes
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Zyre me Qera tek Blloku, 145 m2, ambjent cilesor

Rruga Brigada e VIII, tek Pallati i Sava Tours, Kati 3 me Ashensor.

Japim me Qera Apartament 3+1, per Zyre, 145 m2 reale.
Perbehet nga Salle e madhe, 3 Dhoma, 2 Tualete dhe 2 Ballkone. Me kondicionere.

Zyra eshte ne gjendje shume te mire dhe ndodhet ne lokacion prestigjoz. Ambjentet e pallatit jane te pastra, shkallet me drite. Mundesi per te vendosur targen e biznezit tek dera kryesore.

Qeraja 800 Euro ne muaj (5.5 Euro/m2)
Tel. 069 77 63 141 - Albaprona
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 61 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Rruga Brigada e VIII - Zyre me Qera tek Blloku, Month) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind