Quantcast

Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen e Teleferikut

Reference Number
RF895415
Location
State
Albania
Address
Rruga Shefqet Kuka
Contact
0673333381
Additional information
Title
Ambjent biznesi ne shitje ne rrugen e Teleferikut
Property Type
Dyqan
Lot Size
201.5 m
Çmimi m/2
€ 1.500,00
Garage
No
Plan
1
Rikonstruktuar
Yes
Elevator
No
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Ambjenti ka siperfaqe 201.5 m2 me hipoteke, me shkalle te vecanta nga rruga kryesore.
Fasada e jashtme e xhamit ju ofron mundesi te shkelqyera reklamimi te biznesit tuaj.
Ne brendesi te saj do te gjeni: 2 banjo, 2 parabanjo, punime ekstra si kondicinim dhe aspirim qendror, ndricim, etj. Gjithashtu do te gjeni banakun pasi dyqani ka funksionuar me pare si Bar-Kafe. Prona ka hapesire te hapur gje qe ju mundeson pershtatjen edhe per aktivitete te tjera biznesi, si psh: klinike mjeksore, supermarket, call center,palester,zyra biznesi, etj. Info: 06733 33381
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1718 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rruga Shefqet Kuka) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind