Quantcast

Ambjent komercial tek spitalet

€ 70.000,00
 • 1
Reference Number
RF190903
Location
State
Albania
Address
Rruga Ali Bushi
Contact
0694050031
Additional information
Title
Ambjent komercial tek spitalet
Property Type
Dyqan
Lot Size
30 m
Lot Size
30 m
Condition
E Perdorur
Toilets
1
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Elevator
No
Description
Ambient komercial per shitje me siperfaqe te brendeshme prej 30m2,i ndodhue ne Rrugen Ali Bushi prane QSUT-se. Ambiente eshte i i organizuar ne forme Duplex. Kati i pare ka siperfaqe prej 30m2,ndersa kati i dyte ka siperfaqe prej 13m2. Dyqani ndoshe ne katin 0 te nje ndertimi te ri dhe ka sherbye prej me shume se 14 vitesh si parukeri dhe shitet me biznesin e perfshire ne cmim,me nje klientele te ngritur. Ambienti eshte i orientuar nga jugu. Per me shume info ose nje vizite ne prone mos hezitoni te na kontaktoni!
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 799 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rruga Ali Bushi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind