Quantcast

Dyqan ne shitje perballe Gjykates se Rrethit

€ 120.000,00
Reference Number
RF810280
Location
State
Albania
Address
Bulevardi Bajram Curri perballe Gjykates se Rrethit
Contact
0692062443
Additional information
Title
Dyqan ne shitje perballe Gjykates se Rrethit
Property Type
Dyqan
Lot Size
38.88 ft
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Elevator
No
Description
Dyqan ne shitje perballe Gjykates se Rrethit ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane me pamje nga Lana.
Me siperfaqe prej 38.88 m2 dhe me lulishte te shfrytezueshme ne pjesen e mbrapme te tij rreth 30 m2
Me 2 hyrje dhe me punime teper cilesore
Aktualisht me qera 57.500 leke/muaj per bar-baste live.
Me hipoteke
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1501 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Bulevardi Bajram Curri perballe Gjykates se Rrethit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind