Quantcast

Dyqan shitje pas Ministrise Jashtme

€ 75.000,00
 • 1
Reference Number
RF331484
Location
State
Albania
Address
rr. Tefta Tashko Koco
Contact
0673333381
Additional information
Title
Dyqan shitje pas Ministrise Jashtme
Property Type
Dyqan
Lot Size
48 m
Lot Size
55 m
Toilets
1
Garage
No
Plan
1
Rikonstruktuar
No
Elevator
No
Description
Ambjenti shtrihet ne katin e pare te pallatit ekzistues, me siperfaqe te certifikuar 48 m2. Pallati pozicionohet ne rrugen Tefta Tashko Koco ne Tirane; zone shume e njohur si ish zyrat e Punes apo pas Ministrise se Jashtme.
Hapesira eshte e organizuar ne 3 ambjente, te cilat prej vitesh kane operuar si klinike dentare. Dyqani vlen dhe per biznese te tjera si: parukeri, market, rrobaqepesi, butik, noteri, etj. Cmimi: 75'000 euro Info: Agjensi imobiliare Jona 06733 33381
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1130 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , rr. Tefta Tashko Koco) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind