Quantcast

Ish fusha Aviacionit

Reference Number
RF174387
Location
State
Albania
Address
Ish fusha Aviacionit
Contact
0694424444
Additional information
Title
Ish fusha Aviacionit
Property Type
Bar
Tipi
1+1
Garage
No
Plan
1
Rikonstruktuar
No
Elevator
No
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Ish fusha Aviacionit, tek bulevardi ri, pallatet e Telebingos, shitet lokal Bar "Metaxa", sip. 70m² , me verande te shfrytezueshme 300m². Ambient teper bashkekohor, arredim modern, punime druri, mobilim teper luksoz brenda dhe jashte, dokumenta te rregullta, me hipoteke. Shitet ose kembehet me makine ose shtepi + diferencen.Celular: 0694424444 0696179800
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4597 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Ish fusha Aviacionit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind