Ish fusha Aviacionit, Tirana

Reference Number
RF174387
Location
State
Albania
Country
Tirana
Qyteti
Tiranë
Address
Ish fusha Aviacionit
Contact
0694424444
Additional information
Title
Ish fusha Aviacionit
Property Type
Bar
Tipi
1+1
Garage
No
Plan
1
Rikonstruktuar
No
Elevator
No
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Ish fusha Aviacionit, tek bulevardi ri, pallatet e Telebingos, shitet lokal Bar "Metaxa", sip. 70m² , me verande te shfrytezueshme 300m². Ambient teper bashkekohor, arredim modern, punime druri, mobilim teper luksoz brenda dhe jashte, dokumenta te rregullta, me hipoteke. Shitet ose kembehet me makine ose shtepi + diferencen.Celular: 0694424444 0696179800
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4109 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, Tiranë, Ish fusha Aviacionit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind