Quantcast

Lokal per shitje prane Stadiumit Dinamo, Tirane

€ 750.000,00
 • 2
Reference Number
RF407772
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
rruga Njazi Demi
Contact
0673333385
Additional information
Title
Lokal per shitje prane Stadiumit Dinamo, Tirane
Property Type
Bar
Lot Size
238 m
Lot Size
238 m
Toilets
2
Garage
No
Rikonstruktuar
Yes
Elevator
No
Description
Lokali ndodhet ne rrugen Njazi Demi ne Tirane, prane Stadiumit Selman Stermasi.
Shtrihet ne katin perdhe te nje pallati i pajisur me ambiente te gjelberuara perqark.
Siperfaqja totale prej 238 m2 organizohet ne open space, banak, verande dhe 2 tualete.
Prona eshte i rrethuar me fasade te gjere xhami e cila i jep vizibilitet biznesit.
Veranda eshte e shtruar me parket druri i posacem per ambiente te jashtme dhe e pajisur me tende.
Ambienti eshte i pajisur me kondicioner dhe me sistem aspirimi.
Vlen si investim pasi aktualisht eshte i dhene me qera.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 370 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, rruga Njazi Demi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind