Quantcast

Njesi biznesi me çmime teper te leverdisshme!

Reference Number
RF669246
Location
State
Albania
Address
rr. Frosina Plaku
Contact
0694332338
Additional information
Title
Njesi biznesi me çmime teper te leverdisshme!
Property Type
Ambient Biznesi
Lot Size
70 m
Condition
E Re
Garage
No
Plan
1
Rikonstruktuar
No
Elevator
No
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Njësia e shërbimit në fjalë është tepër e favorizuar. Sipërfaqja e bollshme dhe vitrina e gjerë e orientuar nga perëndimi, në drejtim te trotuarit e bëjnë këtë dyqan ideal për biznesin tuaj.

Nxitoni të kontaktoni me ne! Është në favorin tuaj!
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4998 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , rr. Frosina Plaku) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind