Quantcast

Njesi sherbimi me orientim te dyanshem

Reference Number
RF175753
Location
State
Albania
Address
rr. Frosina Plaku
Contact
0694332338
Additional information
Title
Njesi sherbimi me orientim te dyanshem
Property Type
Ambient Biznesi
Lot Size
84 m
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Elevator
No
Description
Me një sipërfaqe të bollshme dhe me orientim të dyanshëm, kjo njësi shërbimi është mundësia juaj më e mirë për zhvillimin e biznesit tuaj. Afërsia me rrugën dhe me hyrjen e banorëve e bën këtë dyqan shumë të avantazhuar.

Nxitoni të kontaktoni me ne! Është në favorin tuaj!
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 3705 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , rr. Frosina Plaku) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind