Quantcast

Shes Magazine 375m2 Kati 0 edhe Shtepi 55m2 kati2.

€ 247.000,00
 • 2
Reference Number
RF520532
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Tirane rruga Sulo Klosi
Contact
0694774829
Additional information
Title
Shes Magazine 375m2 Kati 0 edhe Shtepi 55m2 kati2.
Property Type
Magazine
Lot Size
430 m
Lot Size
430 m
Condition
E Perdorur
Toilets
2
Garage
Yes
Plan
1
Rikonstruktuar
Yes
Elevator
No
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Zona/Rruga : Sulo Kuqi Tirane.
Okazion,Shes magazine 375m2 kati 0 dhe shtepi 55m2 kati i dyte ,me dy tualete e rikostruktuar, me ambjente zyrash ne katin e pare,e rrethuar me mure te larte .Magazina eshte buze rruge , me dy dyer te medha..Eshte e pershtateshme per banim edhe per ndertim . Aktualisht eshte me qera 1000 euro ne muaj.Cmimine diskutojme .NR I Tel 0694774829,0686268980.Dokumenta te rregullta ,te rifreskuara ne hipoteke dt.21.06.2019


  • Vlerësimi i tanishëm: 4
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 412 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Tirane rruga Sulo Klosi ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind