Quantcast

SHITEN 2 DYQANE TEK ''RRUGA BARDHYL''

€ 260.000,00
Reference Number
RF171604
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
RRUGA BARDHYL
Contact
0694273672
Additional information
Title
SHITEN 2 DYQANE TEK ''RRUGA BARDHYL''
Property Type
Ambient Biznesi
Lot Size
82 m
Lot Size
82 m
Condition
Bosh pa mobiluar
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Elevator
No
Description
Shiten 2 DYQANE ne nje nga zonat me te kerkuara ne TIRANE,tek RRUGA BARDHYL prane shkolles CAJUPI buze rruges.
Dyqanet kane FASADE XHAMI dhe jane te pershtatshme per cfaredo lloj biznesi.
Aktualisht jane dhene te dyja se bashku me qera per vleren 140,000 LEK.
Siperfaqet jane 45m2 dhe 37m2 ME HIPOTEK.
Cmimi per 45m2 eshte 150,000 euro dhe per 37m2 eshte 110,000 euro.
(TOTAL 260,000 euro )

Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr. 069 42 73 672 / 069 20 33 335 ose jeni te mirepritur tek zyra jone.
Adresa: Prane Ish Ekspozites Shqiperia Sot, ngjitur me Restorant E88, Bulevardi Gjergj Fishta

REAL ESTATE REGER
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 339 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, RRUGA BARDHYL) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind