Quantcast

Shitet | Ambient biznesi 65 m2, 84500 euro

€ 84.500,00
 • 1
Reference Number
RF161202
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Ali Demi
Contact
0693741078
Additional information
Title
Shitet | Ambient biznesi 65 m2, 84500 euro
Property Type
Dyqan
Lot Size
65 m
Lot Size
65 m
Condition
E Re
Toilets
1
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Elevator
No
Description
Shitet | Ambient biznesi 65 m2, 84500 euro me hipoteke ne Ali Dem . Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen Idriz Dullaku. Ambienti eshte i pa perdorur me pare dhe ndodhet ne nje lagje te popullur. I pershtatshem per cdo lloj bizensi sidomos per furre buke pasi nuk ka nje te till afer. Per nje vizit ne prone kontaktoni Aniten: +355 0693741078
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 178 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Ali Demi) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind