Quantcast

Shitet Ambient Biznesi (Rr. e Durresit)

€ 62.550,00
 • 1
Reference Number
RF970350
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Rr. e Durresit
Contact
0692238499
Additional information
Title
Shitet Ambient Biznesi (Rr. e Durresit)
Property Type
Ambient Biznesi
Tipi
1+1
Lot Size
70 m
Lot Size
76 m
Condition
Bosh pa mobiluar
Toilets
1
Garage
No
Plan
1
Rikonstruktuar
Yes
Elevator
Yes
Description
Dyqan i konvertueshem ne apartament Dupleks

Q1512

SIP. E dyqanit 46 m2 total ( 40 m2 neto + 6 m2 te perbahsketa , Lulishtja para hyrjes)

Siperfaqja kur te konvertohet ne Dupleks

70- 75 m2 Neto + 6 m2 te perbashke ( lulishtja para hyrjes)
Total : 76- 81 m2

Lartesia eshte 4.9 m

Me Tualet

Dyqani ka lartesi 5 shkalle nga toka, dhe pallati eshte i ri shume cilesor,

Punimet e shkalleve jane te bera me mermer!

Lagja eshte perfekte ne vendodhje, tek Rruga e Ambasadave ( Ngjitur),
Midis Rruges se durresit dhe rruges se kavajes,
, eshte shume qetesi, dhe me gjithashtu shtepi private dhe vila ne lagje!

Eshte rast ideal per ta blere per investim per qera afatgjate, apo per Airbnb!

( Mundesi per tu blere dhe 1 post parkimi i hapur me cmim 15 000 euro)

Cmimi: 62,550 Euro

Tel ose Whatsapp: 0692238499
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 102 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rr. e Durresit) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind