Quantcast

SHITET AMBIENT BIZNESI TEK ''KOMUNA E PARISIT''

€ 200.000,00
Reference Number
RF122386
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
PRANE UNIVESITETIT TE NEW YORKUT
Contact
0682072229
Additional information
Title
SHITET AMBIENT BIZNESI TEK ''KOMUNA E PARISIT''
Property Type
Ambient Biznesi
Lot Size
100 m
Lot Size
100 m
Condition
Bosh pa mobiluar
Çmimi m/2
€ 2.000,00
Garage
No
Rikonstruktuar
No
Elevator
No
Description
Shitet Ambient biznesi ne nje nga zonat me te kerkuara ne TIRANE prane UNIVERSITETIT TE NEW YORKUT,KOMUNA E PARISIT.
Ambienti ka nje planimetri te mire dhe eshte i pershtatshem per qender estetike,klinike etj.
Siperfaqja eshte 100m2 me certifikat te rregullt pronesie.
Cmimi eshte vetem 200.000 euro prandaj nxitoni ta beni tuajin.
Per me shume informacion mos hezitoni te na kontaktoni.

REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 246 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, PRANE UNIVESITETIT TE NEW YORKUT) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind