Quantcast

Shitet apartament 1+1 ne Durres

Reference Number
RF320294
Location
State
Albania
Address
Kryqezimi Unaza e Re me rr. Stefan Kaculini
Contact
0696011381
Additional information
Title
Shitet apartament 1+1 ne Durres
Property Type
Shtepi
Tipi
1+1
Lot Size
61 m
Condition
E Re
Garage
No
Plan
3
Rikonstruktuar
No
Year Built
2014
Elevator
Yes
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e trete te banimit me orientim nga lindja dhe ka një siperfaqe prej 60.6 m². Behet fjale per nje apartament qe ka nje dhome te madhe ndenje me ambjent gatimi dhe ballkon, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Hyrja behet ne nje koridor te permbledhur i cili te shperndan ne te gjitha ambjentet e tjera te apartamentit. Ballkoni eshte ne formen e lozhes, i mbyllur dhe aksesohet nga dhoma e ndenjes. Dritaret jane te medha dhe shkojne deri ne dysheme ne menyre qe apartamenti te marre sa me shume drite. Apartamenti shikon nga oborri i gjelberuar i kompleksit. Hapesirat jane te bollshme dhe me forma te rregullta kuadratike, shume te thjeshta per t'u mobiluar. Behet fjale per nje apartament te ri, ku ju mund te keni shtepine e deshiruar.
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 3390 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Kryqezimi Unaza e Re me rr. Stefan Kaculini) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind