Quantcast

Shitet Bar -Restorant

€ 650,00
Reference Number
RF172562
Location
State
Albania
Address
Shkembi i kavajes
Contact
0695477774
Additional information
Title
Shitet Bar -Restorant
Property Type
Restorant
Lot Size
220 m
Garage
Yes
Rikonstruktuar
Yes
Year Built
2007
Elevator
No
Description
Adresa: Shkembi i Kavajes.
Perballe Viles Belvedere, Krahu i Detit, Vije e pare nga rruga dhe deti.
Siperfaqe: 220 m2 siperfaqe brendeshme restoranti + Guzhine + Tualete.
250 m2 Siperfaqe verande - pamje ballore nga deti.
500 m2 siperfaqe parkingu.
700 m2 siperfaqe rere e shfrytezueshme per shazllonge.
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 2821 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Shkembi i kavajes) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind