Quantcast

Shitet biznes qender kursesh, super okazion!!!

€ 5.000,00
Reference Number
RF102929
Location
State
Albania
Address
Rr. Sotir Kolea
Contact
0692477454
Additional information
Title
Shitet biznes qender kursesh, super okazion!!!
Property Type
Shtepi
Tipi
2+1
Lot Size
120 m
Garage
No
Plan
2
Rikonstruktuar
No
Year Built
2010
Elevator
No
Karakteristika Plus
 • Sistem ngrohje
 • Swimming Pool
 • Dhome per Femije
 • Telefon
 • Ballkon
 • Aneks
 • Tarace
 • Sistem Alarmi
 • Oborr/Kopesht
 • Parket
 • E Mobiliuar
 • Zjarrfikse
 • Main Floor Bathroom
 • Main Floor Bedroom
 • Vaske
Description
Shitet biznes qender kursesh per gjuhet e huaja. Qendra ka afersisht 4 vjet qe eshte ne pune ka 3 klasa te pajisura me te gjitha gjerat e nevojshme plus ngrohje me kondicionera dhe sekretarin.
License e miratuar nga Ministria per kurse te te gjitha gjuheve te huaja.
Qeraja e objektit eshte 55000 leke te reja. Puna eshte e ngritur dhe fitim prurese shitet per arsye emigrimi.Qendra ndodhet mbrapa ambasades amerikane afer qytetit studenti. Cmimi 5000 euro
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4560 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Rr. Sotir Kolea) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind