Quantcast

Shitet dyqan me sip.43 m2

€ 85.000,00
Reference Number
RF144390
Location
State
Albania
Address
Lagjia "Apollonia"
Contact
0698282594
Additional information
Title
Shitet dyqan me sip.43 m2
Property Type
Dyqan
Lot Size
43 m
Garage
No
Plan
1
Rikonstruktuar
No
Elevator
No
Description
Shitet dyqan ne lagjen "Apollonia"te qytetit te Fierit me siper faqe 27.5 m2 + shtese 15.60 m2. Dyqani ndadhet ne katin e pare dhe momentalisht perdoret si farmaci. Cmimi 85000 euro
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1464 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Lagjia "Apollonia") via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind