Quantcast

SHITET SUPER DYQAN ME SUPER CMIM PERFITONI

Lek 7.600.000,00
Reference Number
RF277580
Location
State
Albania
Address
BUZE RRUGES SE RE TE TRENIT. L. HEKURUDHA ELBASAN
Contact
0689014553
Additional information
Title
SHITET SUPER DYQAN ME SUPER CMIM PERFITONI
Property Type
Dyqan
Lot Size
38 m
Garage
No
Plan
1
Rikonstruktuar
No
Elevator
No
Description
SHITET NJE SUPER DYQAN 38 M² PER VETEM 7.6 MILJON LEKE (te reja) NE PALLAT TE RI, BUZE RRUGES SE RE TE TRENIT. DYQANI ESHTE I PERSHTATSHEM PER CDO LLOJ AKTIVITETI TREGETAR (DYQAN, KLINIKE, ZYRE, ETJ). ESHTE I PAJISUR ME SISTEM VENTILIMI DHE KONDICIONIMI. KA TUALET TE KOMPLETUAR DHE TAVANE TE VARURA. DYQANI ESHTE DREJTKENDOR DHE KA VETRATA NE DY ANE TE TIJ. (aktualisht eshte i dhene me qira) PER ME TEPER INFORMACION NA KONTAKTONI NE NR VODAFON CLUB 068 90 14 553 OSE NA NDIQNI DIREKT NE https://www.facebook.com/Group.3A.Koncept
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 3397 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , BUZE RRUGES SE RE TE TRENIT. L. HEKURUDHA ELBASAN) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind