Quantcast

Tek Rruga Bardhyl Shitet Ambient Komercial

€ 433.620,00
 • 1
Reference Number
RF201954
Location
State
Albania
Address
rruga bardhyl
Contact
0674032997
Additional information
Title
Tek Rruga Bardhyl Shitet Ambient Komercial
Property Type
Ambient Biznesi
Tipi
1+1
Lot Size
240.9 m
Lot Size
240.9 m
Condition
E Re
Toilets
1
Garage
No
Plan
2
Rikonstruktuar
No
Elevator
Yes
Description
Tek rruga Bardhyl, shitet ambient komercial me siperfaqe te bollshme, me fasade xhami nga rruga kryesore dhe zone me levizshmeri shume te madhe. Kryqezimi aty afer lidh zonen e Medresese me tregun e madh dhe spitalin QSUT. Duke qene prane QSUT ambjenti eshte perfekt per: klinike estetike, klinike dentare, laborator, sallon bukurie etj. Ambienti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati shume cilesor me standarte te larta ndertimi dhe i mire-administruar. Çmimi eshte vertet OKAZION, vetem 1800 Euro/m2, nderkohe qe ne zone cmimi normal eshte mbi 2000 Euro/m2.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 344 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , rruga bardhyl) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind