Quantcast

GJINAR SHITET TOKE 6000 M² + SHPI ME TAPI, Banimi

  • 6000 m
Reference Number
RF913668
Location
State
Albania
Address
GJINAR QENDER ELBASAN
Contact
0689014553
Title
GJINAR SHITET TOKE 6000 M² + SHPI ME TAPI
Lloji Tokës
Banimi
Çmimi m/2
€ 2.000,00
Lot Size
6000 m
Additional information
Description
PRONA SHTEPI + 6000 M² TOKE NDODHET NE GJINAR QENDER; 1500 M LARG RRUGES KRYESORE DHE 1000 M LARG REZERVATIT TE PESHKUT. KA RRUGE MAKINE TE PAVARUR NGA PRONAT E TJERA E CILA SHKON DERI TEK BANESA. PERGJATE PRONES KALON UJE BURIMI DHE DRITAT JANE TE INSTALUARA. KJO PRONE ESHTE E PERSHTATSHME PER CDO LLOJ AKTITVITETI QOFTE KY TURISTIK APO BANIMI. MUND TE JETE SHUME E PERSHTATSHME PER QENDRA TURISTIKE ME KABINA DRURI OSE NDERTIM PULARIE APO CDO LLOJ SHPENDI OSE RRITJE BLETESH. TOKA ESHTE BUJQESORE PJELLORE DHE RRETHOHET NGA PEMISHTE DHE PYLL. BANESA ESHTE E BANUESHME DHE KA 3 DHOMA + GUZHINE + TUALET + KORIDOR. CMIMI I DISKUTUESHEM. PER ME TEPER INFORMACION NA KONTAKTONI NE NR VODAFON CLUB 068 90 14 553 OSE NA NDIQNI DIREKT NE https://www.facebook.com/Group.3A.Koncept
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 7364 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , GJINAR QENDER ELBASAN) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind