Quantcast

PEMISHTE FANTASTIKE ME QERSHI E ULLINJ 4000 M², Agrare

  • 4000 m
Reference Number
RF149664
Location
State
Albania
Address
SHELCAN
Contact
0689014553
Title
PEMISHTE FANTASTIKE ME QERSHI E ULLINJ 4000 M²
Lloji Tokës
Agrare
Çmimi m/2
Lek 2.500,00
Lot Size
4000 m
Additional information
Description
KJO PEMISHTE NDODHET NE FSHATIN SHELCAN. PRONA ESHTE NE FORME DREJTKENDESHI E MBJELLE ME RRETH 200 PEME QERSHIE DHE 30 ULLINJ.
NDODHET 150 M LARG RRUGES KRYESORE.
PRONE ME PAMJE SHUME TE BUKUR E ME TOKE SHUME PJELLORE.
PRONA ESHTE NDARE ME GJEOMETER E KUFINJTE JANE TE PERCAKTUAR MIRE.
NE TAPI JANE 4000 M² POR NE FAKT TE MATURA NGA GJEOMETRI JANE 4200 M².
CMIMI ESHTE 2500 L/M² I DISKUTUESHEM.
PER ME TEPER INFORMACION NA KONTAKTONI NE NR. VODAFON CLUB 068 90 14 553
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 6131 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , SHELCAN) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind