Shes toke, Tirana, Banimi

Lek 300.000
 • 300 m
Reference Number
RF205425
Location
State
Albania
Country
Tirana
Address
5 minuta nga komuna Babrru
Contact
0672531466
Title
Shes toke
Lloji Tokës
Banimi
Çmimi m/2
Lek 8.000
Lot Size
300 m
Additional information
Description
Shitet truall ne Babrru.
Siperfaqja e truallit total eshte 300 m2
200 m2 truall jane te lira dhe 100 m2 jane hedhur themelet per ndertimin e nje vile 3 kateshe.
Trualli eshte me dokumenta te rregullta
Per me shume informacion telefononi
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4318 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Tirana, 5 minuta nga komuna Babrru) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind