Quantcast

Shese toke ndertimi me rruge, uje , energji , Industriale

€ 80.000,00
 • 800 m
Reference Number
RF308496
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Tirane- Kombinat
Contact
0682099377
Title
Shese toke ndertimi me rruge, uje , energji
Lloji Tokës
Industriale
Çmimi m/2
€ 100,00
Lot Size
800 m
Additional information
Description
Prush-Vaqarre-Tirane, shume afer Kombinatit, shes 800m/katror truall me dekumenta te rregullta pronesie, ka rruge te asfaltuar, energji, uje, knalizime, e pershtatshme per ndertime. Shume afer me rrugen nacjonale Tirane-Durres, zone industrijale e studjuar dhe miratuar per ndertime. Cmimi i trajtushem.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 94 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Tirane- Kombinat ) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind