Quantcast

shitet shtepi dhe toke ( pemtari ), Agrare

€ 139.000,00
 • 30000 m
Reference Number
RF100181
Location
State
Albania
Address
fashati skilaj ex komuna karbunare e vogel
Contact
004915209445794
Title
shitet shtepi dhe toke ( pemtari )
Lloji Tokës
Agrare
Çmimi m/2
€ 408,00
Lot Size
30000 m
Additional information
Description
Shitet Shtepia edhe Toka (Pemtari)
Shtepia:
Siperfaqa e Truallit te stepise eshte 300 m2 e cila eshte nje ndertese e Re nje kateshe sip 95me dhe nje ndertese e vjeter 60 m2 pjesa tjeter eshte e lire.
Nsertesa e Re eshte momentalishte e banueshme dhe e Mobiluar
e cila eshte e organizuar ne 3 Dhoma,Ballokon,Kuridore dhe Tualet.
shtepia e vjeter qe ndodhet ngjitur eshte dy Dhoma dhe momentalishte sherbene si Magazine.

Toka:
e gjith siperfaqa tokes eshte 3 ha (Hektare) dhe eshte e gjitha Pemtari nga te cilat 100 Drure jane Manderina ne vitin e 3 te tyre dhe pjesa tjeter eshte E gjitha Ullishte e perbere nga 1000 Drure ku 95% e Drureve jane Ullinje Vajes dhe pjesa tjeter 5% jane kripes.
800 Rrenje Ulliri jane 9 Vjecare
200 Rrenje Ulliri jane 13 Vjecare
Te ardhurat qe gjenerohen nga shitja e Ullirit jane mesatarishte 20.000 Euro ne vite duke u rritur cdo vite me 20 % keto te ardhura jane te Dokumentuara edhe me fatura tatimore dhe te deklaruara per te gjith te interesuarit mund te vertetojme me Dokumentacionin perkates
kjo pemtari ka ne siperfaqqen e Saje te garantuar edhe vaditjen e cila perbehet nga nje Puse Private i Cili funizone te gjith sistemin,Pusi eshte 100 m i thelle dhe eshte i paisur me nje pompe te fuqishme per njxjerjen e Ujet.
pjesa e mandarinave eshte e paisur edhe me Sistem vaditje me pikatore me nje Depozite uje 3000 litra ndersa Siperfaqa e Ullinjeve Vaditet nga nje Depozite Uje 25,000 litra
ne Shitje jane te perfshira edhe Tegjitha Veglat dhe mjetet e Punes te Cilat kane nje vlere 500.000 Leke te reja (5 miljone) nje nder to mund te permendim nje Freze Dore
Toka eshte e paisur me Certifikate Pronesi

Siperfaqa e tokes munde te shitet edhe ne pjese te Ndara ku minimumi eshte deri ne 5 Dylym
  • Vlerësimi i tanishëm: 5
  • Totali votave: 1
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 2709 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, fashati skilaj ex komuna karbunare e vogel) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind