Quantcast

SHITET TOKË ARE NË GRADISHT, LUSHNJE, Agrare

€ 50.000,00
 • 4550 m
Reference Number
RF153242
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Fierit
State Level 2
Lushnje
Address
Gradisht
Contact
0697032244
Title
SHITET TOKË ARE NË GRADISHT, LUSHNJE
Lloji Tokës
Agrare
Çmimi m/2
€ 110,00
Lot Size
4550 m
Additional information
Description
Shitet tokë are në Gradisht, Lushnje.
Sipërfaqa e tokës është 4550 m² dhe mund të përdoret pë qëllime të ndryshme bujqësore. Toka ka lokacion të favorshëm buzë rrugës Stacionit trenit Gradishtë. Shitet me çmimin prej 50 000 €/Total. Për më shumë informacione ose një vizitë në pronë na kontaktoni 069 703 2244
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 66 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Fierit, Lushnje, Gradisht) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind