Quantcast

SHITET TOKË ARE NË KRUTJE TË POSHTME, LUSHNJE, Agrare

€ 50.000,00
 • 13935 m
Reference Number
RF296650
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Fierit
State Level 2
Lushnje
Address
Krutje Lushnje
Contact
0697032241
Title
SHITET TOKË ARE NË KRUTJE TË POSHTME, LUSHNJE
Lloji Tokës
Agrare
Lot Size
13935 m
Additional information
Description
Shitet tokë are tek kompleksi Joti në autostradën Lushnje-Fier me sipërfaqe 13 935 m². Toka pozicionohet pranë autostradës Lushnje-Fier dhe mund të shfrytëzohet për aktivitete të ndryshme si fermë blegtorale, kultivim perimesh etj.. Disponon dokumentacion të plotë hipotekor. Për informacione më të detajuara ose një vizitë në pronë na kontaktoni ☎️ 069 703 2241
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 97 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Fierit, Lushnje, Krutje Lushnje) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind