Quantcast

SHITET TOKË ARË NË LAGJEN AFRIM I RI , FIER, Agrare

€ 42.000,00
 • 5313 m
Reference Number
RF512554
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Fierit
State Level 2
Fier
Address
AFRIM I RI, FIER
Contact
0697032243
Title
SHITET TOKË ARË NË LAGJEN AFRIM I RI , FIER
Lloji Tokës
Agrare
Lot Size
5313 m
Additional information
Description
Shitet tokë arë në lagjen Afrim i Ri, Fier, me një sipërfaqe prej 5313 m². Toka është e përshtatshme si për prodhime bujqësore dhe për ndërtesë. Shitet me një çmim prej 42000 € / total. Për më shumë informacion ose për një vizitë në pronë na kontaktoni në numrin e telefonit 069 703 2243.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 65 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Fierit, Fier, AFRIM I RI, FIER) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind