Quantcast

SHITET TOKË NË SARAVË ,LUSHNJE, Biznes

€ 150.000,00
 • 6310 m
Reference Number
RF153268
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Fierit
State Level 2
Lushnje
Address
SARAV
Contact
0697022839
Title
SHITET TOKË NË SARAVË ,LUSHNJE
Lloji Tokës
Biznes
Çmimi m/2
€ 6.310,00
Lot Size
6310 m
Additional information
Description

Okazion shitet tokë truall në autosdradën Lushnje – Tiran.Sipërfaqja totale 6310 m²
e përshtatshme për biznese të ndryshme.
Prona ka dokumente te rregullta.Çmimi i kërkuar për shitje 150.000€/Total.
Për më shumë informacion dhe një vizitë në pronë na kontaktoni në nr ..069 702 2839
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 39 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Fierit, Lushnje, SARAV) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind