Quantcast

Shitet tokë + truall në Divjakë siperfaqja totale , Biznes

Lek 5.500.000,00
 • 1000 m
Reference Number
RF922624
Title
Shitet tokë + truall në Divjakë siperfaqja totale
Lloji Tokës
Biznes
Lot Size
1000 m
Additional information
Description
Shitet tokë + truall në Divjakë siperfaqja totale 1000 m² ka dokumenta të rregullta.Toka ndodhet pran parkut më të ri në Divjakë.
Ka lokacion të favorshëm dhe mundësi biznesi sipas planit urbanistik .
Çmimi i shitjes është 5500.000 Lek/ Total i negociushëm. Për më shumë informacione ose një vizitë na kontaktoni ☎️ 069 702 2839
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 60 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address () via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind