Quantcast

Shitet toke truall ne Kamez, Banimi

€ 148.000,00
 • 4900 m
Reference Number
RF168040
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Bulevardi Blu Kamez
Contact
0682770111
Title
Shitet toke truall ne Kamez
Lloji Tokës
Banimi
Çmimi m/2
€ 45,00
Lot Size
4900 m
Additional information
Description
Shitet toke truall ne Kamez me nje siperfaqe prej 4900 m2 ,Ne krah te djathte te rrethrrotullimi i Kamzes.Toka eshte ne forme Katrore dhe mund te perdoret shume mire per ndertim pallatesh apo vilash eshte afer me rrugen kryesore.Toka ka dokumentacion te rregullt hipotekor.Toka mund te shitet edhe e ndare ne parcela.Per me shume informacion telefononi ne nr.0682770111.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 40 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Bulevardi Blu Kamez) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind