Quantcast

SHITET TRUALL 1200 m2 NE ''SAUK TE VJETER'', Biznes

€ 180.000,00
 • 1200 m
Reference Number
RF187819
Location
State
Albania
Address
Sauk i vjeter
Contact
0682017333
Title
SHITET TRUALL 1200 m2 NE ''SAUK TE VJETER''
Lloji Tokës
Biznes
Çmimi m/2
€ 150,00
Lot Size
1200 m
Additional information
Description
Shitet TRUALL ne nje nga zonat me te qeta dhe me te kerkuara ne ''Sauk te Vjeter'' vetem 10 min larg nga Tirana.
Trualli ofron mundesi te shumta investimi si magazine, kompleks vilash,supermarket etj.
Siperfaqja eshte 1200 m2 me dokumentacion te rregullt pronesie.
Cmimi eshte 180.000 euro ose ndryshe 150 euro per m2.

REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1180 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Sauk i vjeter) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind