Quantcast

shitet truall 6300 m2, Agrare

€ 150.000,00
 • 6300 m
Reference Number
RF167931
Location
State
Albania
Address
fushe preze
Contact
0672959269
Title
shitet truall 6300 m2
Lloji Tokës
Agrare
Çmimi m/2
€ 25,00
Lot Size
6300 m
Additional information
Description

Shitet Toke Are 6300 m2, vendodhja Tirane-FushePreze , afer SGS(kolaudimit te makinave),

E vlefshme per cdo lloj aktiviteti dhe vendbanimi,

Toka eshte e pajisur me letra te rregullta hipotekore.

Cmimi 25-30 Euro m2.

Kontakt: 067 29 59 269
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1139 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , fushe preze) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind