Quantcast

Shitet Truall, 9000 m2, Banimi

€ 1.215.000,00
 • 9000 m
Reference Number
RF133462
Location
State
Albania
Address
Farke
Title
Shitet Truall, 9000 m2
Lloji Tokës
Banimi
Çmimi m/2
€ 135,00
Lot Size
9000 m
Additional information
Description
Shitet Truall ne nje nga zonat me te reja residenciale me ndertime te tipit Vila, sipas planit te zhvillimit urbanistik te Tiranes se madhe, trualli ne fjale disponon te gjitha dokumentat ligjore po ashtu dhe lejen e ndertimit per 18 ndertime residenciale te standartit te larte ne zone.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 4511 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Farke) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind