Quantcast

Shitet truall, Biznes

  • 3700 m
Reference Number
RF112540
Location
State
Albania
Address
Fushe Preze
Contact
0682031526
Title
Shitet truall
Lloji Tokës
Biznes
Çmimi m/2
€ 90,00
Lot Size
3700 m
Additional information
Description
Zona/Rruga : Fushe Preze

Shitet truall me siperfaqe 3700 m2 dhe 2200 m2 ne Fushe Preze ,me dokumenta te rregullta,cmimi 90 euro/m2.

AGJENSIA IMMOBILIARE CITY-AL
Blv.Bajram Curri
Cel.0682031526
[email protected]
[email protected]
www.realestatecity-al.com
dergo E-Mail
  • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
    • Vlerësimi i tanishëm: 0
    • Totali votave: 0
  • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
  • Skano QR Code Skano QR Code
  • 3016 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, , Fushe Preze) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

Nuk ka prona per tu krahasuar
The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
Enter your report
Loading...
Are you sure you want to cancel your report?
Log in
Username
Password
Forgot password? Remind