Quantcast

SHITET TRUALL BUZE RRUGES PRANE '' XIBRAKUT '', Biznes

€ 186.000,00
 • 930 m
Reference Number
RF699895
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
PRANE XIBRAKUT DHE SENATORIUMIT
Contact
0682017333
Title
SHITET TRUALL BUZE RRUGES PRANE '' XIBRAKUT ''
Lloji Tokës
Biznes
Lot Size
930 m
Additional information
Description
Shitet TRUALL ne nje nga zonat me te kerkura ne TIRANE,prane XIBRAKUT dhe SENATORIUMIT.
Trualli ndodhet ne mes te ndertimeve te tjera dhe eshte e rrethuar me mure.
Trualli ndodhet buze rruge cka e ben te shihet edhe si nje investim i mire.
Zona eshte e studiuar per ndertim prandaj nxitoni.
Siperfaqja eshte 930m2 me certifikat te rregullt pronesie.
Cmimi eshte vetem 186.000 euro.

Per me shume informacion ju lutem na kontaktoni.
REAL ESTATE I-DEAL
0682017333
0696410104
Komuna e Parisit, Pallati nr3. Kati i 1
Tirana, Albania
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 33 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, PRANE XIBRAKUT DHE SENATORIUMIT) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind