Quantcast

Shitet Truall ME LEJE NDERTIMI- 5 Vila individuale, Banimi

€ 665.000,00
 • 3500 m
Reference Number
RF445855
Location
State
Albania
State Level 1
Qarku i Tiranes
State Level 2
Tirana
Address
Rruga "Mjull-Bathore", Tirane
Contact
0694006010
Title
Shitet Truall ME LEJE NDERTIMI- 5 Vila individuale
Lloji Tokës
Banimi
Çmimi m/2
€ 190,00
Lot Size
3500 m
Additional information
Description
Shitet Truall 3500 m2 ne Mjull-Bathore, Tirane prane TEG. Trualli ka leje ndertimi aktive per 5 vila individuale me oborr dhe pishine.
Vetem 12 minuta nga qendra e Tiranes dhe 5 min nga TEG, vendodhja eshte ideale per hapsira rezidenciale.
Te gjitha taksat vjetore jane te paguara.
 • Ruaje si fletpalosje Ruaje si fletpalosje
  • Vlerësimi i tanishëm: 4
  • Totali votave: 4
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • Skano QR Code Skano QR Code
 • 1157 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
We were unable to find the requested address (Albania, Qarku i Tiranes, Tirana, Rruga "Mjull-Bathore", Tirane) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  The account with the email address already exists on the site. To synchronize with Social Network Login plugin please enter the password to your account on the site.
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind