Shitet Truall ne autostraden F.Kruje - Mamurras, Lezha, Biznes

€ 150.000
 • 1657 m
Reference Number
RF666977
Location
State
Albania
Country
Lezha
Qyteti
Mamurrasi
Address
Autostrada F.Kruje-Mamurras
Contact
0695747210
Title
Shitet Truall ne autostraden F.Kruje - Mamurras
Lloji Tokës
Biznes
Lot Size
1657 m
Additional information
Description
Shitet truall ne autostraden F.Kruje-Mamurras,buze rruge.Shume i pershtatshem per ndertim biznesi,i pajisur me certifikate pronesie dhe leje ndertimi per ndertese 2-kateshe. Siperfaqja:1657 m2 Cmimi: 150.000 Euro Per me shume info mund te na kontaktoni ne numrin e tel 0695747210 ose na shkruani ne adresen tone te emailit [email protected]
  • Vlerësimi i tanishëm: 0
  • Totali votave: 0
 • Raporto probleme në njoftim Cancel my report
 • 833 Shows
Your Friend’s Name *
Your Friend’s Email *
Your Name
Your Email
Message
Captcha *
Nuk ka komente të shtuara
Ju lutetem hyni ne sistem per te ber komente ose antaresohuni nepermjet facebook.
We were unable to find the requested address (Albania, Lezha, Mamurrasi, Autostrada F.Kruje-Mamurras) via Google street view due to Google street view doesn’t have data for this address.

Njoftimet që do të krahasohen

  Nuk ka prona per tu krahasuar
  Enter your report
  Loading...
  Are you sure you want to cancel your report?
  Log in
  Username
  Password
  Forgot password? Remind